DLACZEGO MY?

  • Konkurencyjna cena –  reklama przedstawiona w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do potencjalnych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe niż typowe koszty reklam radiowych, telewizyjnych itp. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy w celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą oraz warunkami współpracy.
  • Wymarzona lokalizacja ekranu – miejsce o najwyższej przepustowości zarówno ruchu kołowego, jak i pieszego oraz brak innych obiektów skupiających uwagę kierowców i pieszych.
  • Wielkość ekranu – rozmiar pozwoli potencjalnym klientom na oglądanie reklam Państwa produktów lub usług z dużych odległości.
  • Jakość obrazu – emisja obrazu na ekranie wizyjnym oparta jest na technologii diodowej LED, co zapewnia prezentację spotów reklamowych bez zakłóceń w każdych warunkach atmosferycznych.
  • Skuteczność reklamy – to nowoczesny i bardzo szybki sposób przekazywania informacji alternatywnych wobec radia, telewizji, reklam bilbordowych i gazet. Parametry ekranu oraz jego wielkość zdecydowanie wyróżniają go na tle wspomnianych form przekazu.

Wielkość ekranu: 2m x 4m (8m2)
Godziny emisji: 6.00 ? 23.00

Skrzyżowanie ulic: Generała Władysława Sikorskiego
Ruchliwe skrzyżowanie świetlne w Krośnie
Klienci Sklepu komputerowego
Osoby czekające na przystanku autobusowym